Hapësire reklamuese

Aktualitet

Sherr mes të rinjve në Lezhë, plagosen me sende të forta dy persona

Shkruar nga Newsbomb
Sherr mes të rinjve në Lezhë, plagosen me sende të forta dy

Një sherr mes disa personave është shënuar pasditen e sotme në qytetin e Lezhës.

Bëhet me dije se sherri është shënuar mes disa të rinjve, fillimisht me fjalë dhe më pas ka degraduar me përdorimin e sendeve të forta.

Si pasojë e këtij debati kanë mbetur të plagosur dy të rinj, të cilët janë dërguar në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve. Policia ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të këtij debati mes të rinjve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese