Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Sherr mes të rinjve në Korçë, goditet me mjete të forta 27-vjeçari

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e sotme në fshati Podgorie të Maliqit një grup të rinjsh janë konfliktuar mes tyre.

Policia njofton se shtetasi me inicialet E.B ka përfunduar në Spitalin Rajonal të Korçës me dëmtime të rënda në trup dhe në kokë. 

albsig

spring

Nga të dhënat paraprake që bën me dije policia dyshohet se ky shtetas është konfliktuar për motive të dobëta me shtetasin M.B, rreth 27 vjeç, si edhe me dy shtetas të tjerë, të afërm këtij të fundit.

Shtetasi E.B, ndodhet nën kujdesin intensiv të mjekëve.

Ndërkohë Policia ka ngritur dhe grupin hetimor për ta zbardhur të plotë këtë ngjarje. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img