Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Sherr mes të rinjve në Elbasan, qëllohen me shishe, disa të plagosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

42180ea0f582e7383392ab0ca6e4870b

Disa persona kanë mbetur të plagosur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se disa të rinj janë konfliktuar brenda një lokali në Elbasan dhe janë qëlluar me shishe, e për pasojë disa prej tyre kanë mbetur të plagosur dhe po marrin mjekim në spital.

Identiteti dhe shkaqet e sherrit nuk bëhen ende me dije, ndërsa Policia vijon punën për zbardhjen e ngjarjes.

Nga Uniformat Blu të Elbasanit nuk ka ende njoftim zyrtar për ngjarjen dhe as për personat e dnaluar apo ata që po marrin mjekim në spital.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img