Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Sherr mes të rinjve në Elbasan, 15-vjeçari plagoset me thikë, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit ditën e sotme, ku një 15-vjeçar është plagosur me thikë pas një konflikti.

Sipas informacioneve paraprake nga forcat blu mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen Beqir Dardha ku pas një konflikti të çastit I mituri është qëlluar nga një i ri, indetiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur.

Menjëherë 15-vjeçari ka shkuar në spitalin e Elbasanit me një plagë në këmbë dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e të gjithë ngjarjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img