Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Sherr mes të rinjve, arrestohen dy persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Fierit ka arrestuar në flagrancë një 22 dhe 23 vjeçar  pas një sherri mes tyre me mjete të forta.

Kristofor Sollaku, banues  në lagjen “16 Prilli” të Fierit u arrestua pasi goditi me dorezë hekuri shtetasin J.M, 22 vjeç, banues në lagjen “Apollonia” Fier dhe ndërsa ky i fundit ka goditur me sende të forta shtetasin Kristofor Sollaku. 

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprat penale “Prodhimi, mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta” dhe “Plagosje e lehtë me dashje.”

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img