Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Sherr mes të rinjsh, plagoset me armë 18-vjeçari në Vlorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person raportohet se është plagosur me armë zjarri pak minuta më parë në Vlorë.

Bëhet fjalë për 18-vjeçarin Brikelo Brahimaj, i cili ka marrë një plagë në këmbën e djathtë.

Mësohet se 18-vjeçari ka mbetur i plagosur pas një sherri me disa të rinj, për arsye banale.

I riu është dërguar në spitalin e Vlorës dhe fatmirësisht është jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, autoritetet po hetojnë për identifikimin dhe vënien në pranga të autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img