Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
37 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Sherr mes policit dhe shoferit në Qafë Thanë, ky i fundit kërkon t’i zërë kokën me derë, efektivi e kap nga fyti (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video ku shihet një polic dhe një shofer kamioni teksa zihen është bërë virale në media sociale. Pamjet janë filmuar nga kalimtarët e rastit.

Kamioni ka ndaluar anës rrugës në korsinë e mjeteve të rënda, ndërsa shihet polici që kërkon të ngjitet me forcë në kabinën e shoferit. Ky i fundit kërkon të mbyllë derën, por efektivi e mban me kokë, duke rrezikuar që të dëmtohet.

Më pas ai arrin ta mbajë derën e hapur dhe ngjitet sipër në kabinë, ku kapen nga fyti me njeri-tjetrin dhe tentojnë të goditen. Më pas aty ka ardhur një tjetër polic, ndërkohë që nuk dihet se pse ka nisur konflikti mes tyre.

Më shumë

spot_img
spot_img