Hapësire reklamuese

Aktualitet

Sherr mes policëve në ish-Bllok, i drejtojnë pistoletat e shërbimit njëri-tjetrit

Shkruar nga Newsbomb
Sherr mes policëve në ish-Bllok, i drejtojnë pistoletat e

Një sherr mes punonjësve të policisë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, në zonën e ish-Bllokut.

Bëhet me dije se punonjësi i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë Rigers Iljazi, së bashku me vëllanë Marjus Iljazi janë konfliktuar me shefin e operacionales në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë, Vladimir Laska.

Raportohet se të pranishëm ne konflikt ishin edhe Blerim Qarri dhe Elton Bisi. Konflikti mes tyre ka agravuar dhe të dy palët kanë kërcënuar me armën e shërbimit.

Pas marrjes se njoftimit, ata janë çuar në komisariatin nr. 2 dhe Agjencia e Mbikqyrjes Policore po kryen hetimin.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese