Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

“Sherr” mes mjeteve të tonazhit të rëndë (Video)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Rreth katër mjete të tonazhit të rëndë janë përfshirë një një “sherr” duke u përplasur dhe rrëzuar njëri-tjetrin, në një skenë të ngjashme me ato të filmit “transformers”.

Sipas komenteve në videon që është kthyer në “hit” në mediat sociale, shoferët e eskavatorëve janë përplasur me mjetet e tyre për shkak të një sherri se kush do ta fitonte kontratën me firmën e ndërtimit.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img