Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Sherr mes mësueses dhe të riut, nxënësit e filmojnë dhe qeshin (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo video është përhapur së fundmi në rrjetet sociale, tregon momentin e përleshjes mes mësueses dhe një nxënësi, ndërsa shokët e klasës filmojnë dhe qeshin me sknenën.

Mësuesja tenton t’i marrë diçka nga dora nxënësit ndërsa ai bën rezistencë, dikush filmon dhe të tjerët qeshin.

{mp4}56513{/mp4}
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img