Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Sherr mes grave në një parukieri në Tiranë, 33-vjeçarja dhunohet me sende të forta, policia shoqëron dy të “fortat”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr mes grave ka ndodhur në një qendër estetike në bulevardin “Bajram Curri”, në Tiranë.

Burime paraprake bëjnë me dije se dy qytetare me inicialet: I. Gj., 39 vjeçe dhe A. D., 35 vjeçe, kanë goditur me sende të forta shtetasen me iniciale L. Rr., 33 vjeçe.

Kjo e fundit ka bërë denoncimin në polici, e cila ka thënë se është dhunuar nga dy shtetaset e mësipërme, të cilat janë shoqëruar nga policia.

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, por shkaqet e sherrit mbeten ende të paqarta.

“Më datë 11.06.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për shoqerimin e shtetasve I. Gj., 39 vjeçe dhe A. D., 35 vjeçe, pasi në bulevardin “Bajram Curri”, në ambientet e një qendre estetike kanë goditur me sende të forta shtetasen L. Rr., 33 vjeçe”, thuhet në njoftimin e policisë.

Më shumë

spot_img
spot_img