Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Sherr mes disa të rinjve në Vlorë, ka të shtëna me armë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

32a9f2ffbdee86c8dac4f1c005a6f307

Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur sot në Vlorë.

Pranë vendit të ngjarjes janë dëgjuar të shtëna me armë.

Ende nuk ka detaje nëse ka të plagosur nga kjo ngjarje.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img