Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Sherr mes disa personave në Tiranë, plagoset me armë një person

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person është plagosur me qytën e armës, pas një sherri midis disa personave në Tiranë.

Sipas informacioneve, sherri ka nisur pas përplasjes së dy makinave në rrugën pranë Fakultetit të Drejtësisë në Tiranë. Një nga shoferët ka goditur me qytën e pistoletës shoferin tjetë, në sy të bashkëshortes së tij. 

Policia ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img