Hapësire reklamuese

Aktualitet

Sherr mes disa personave në Lezhë, njëri plagoset rëndë dhe niset drejt Traumës

Shkruar nga Newsbomb
Sherr mes disa personave në Lezhë, njëri plagoset rëndë

Një sherr i rëndë është shënuar mes disa personave në rrugën Luigj Gurakuqi, në Lezhë.

Bëhet me dije se në sherr janë përfshirë disa persona, ndërsa njëri prej tyre ka  mbetur i plagosur rëndë. Personi në fjalë është godit me sende të forta dhe ka marrë plagë të shumta në trup.

Personi në fjalë ka marrë ndihmën e parë në Lezhë dhe më pas është nisur drejt spitalit të Traumës në Tiranë, për një mjekim më të specializuar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethave të kësaj ngjajre si dhe për arrestimin e personave që kanë qenë të përfshirë në këtë pëplasje.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese