Tirana
broken clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Sherr mes disa personave në Bllok, ka të plagosur

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7a534b527768de7d17d353f68503a2bc

Një person raportohet se ka mbetur i plagosur si pasojë e një sherri të ndodhur në zonën e Bllokut në Tiranë.

Paraprakisht bëhet me dije se si pasojë e sherrit me mjete të forta, ka mbetur i plagosur shtetasi me inicialet J.M. Shkaqet e ngjarjes dhe identiteti i personave të përfshirë në të nuk bëhen ende me dije.

Ndërkohë, burimet bëjnë me dije se shtetasi J.M pasi ka marrë mjekim në spitalin e Traumës, është larguar drejt shtëpisë së tij.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img