Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Sherr mes disa personave në Astir, një 37 vjeçar qëllohet me thikë dhe dërgohet me urgjencë në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 37 vjeçar është plagosur me thikë pas një sherri me disa persona të tjerë në zonën e Astirit në Tiranë, shkruan newsbomb.al. Ai është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas njoftimit, shtetasi i plagosur me inicialet F.D është qëlluar nga disa persona ende të paidentifikuar nga Policia. Shërbimet ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjn ne saj, si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.

albsig

spring

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 07.06.2021, në Astir, dyshohet se pas një konflikti për motive të dobëta persona ende të paidentifikuar kanë goditur me një mjet prerës shtetasin F. D., rreth 37 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img