Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

Sherr mes adoleshentëve në Greqi, mbetet i plagosur me thikë 15-vjeçari shqiptar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr ka ndodhur në Greqi mbrëmjen e djeshme mes disa adoleshentëve.

Mediat greke bëjnë me dije se ngjarja a ndodhur në qendrën sportive të Kiafas në Janinë., ku pas një sherri janë përplasur me thikë një 15 vjeçar nga Kurdistani dhe një 15 shqiptar.

albsig

spring

Si pasojë e sherrit ka mbetu i plagosur shqiptari, i cili është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ka arrestuar kurdistanin 15-vjeçar dhe po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img