Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Sherr mes adoleshentëve, 17-vjeçari shqiptar godet me thikë shokun e dhomës në Itali

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 17-vjeçar shqiptar në Itali ka goditur me thikë një bashkëmoshatarnë zonën e Bolognes.

Mediat e huaja shkruajnë se sherri mes dy adoleshentëve ka nisur për përdorimin e banjos. Pas sherrit shqiptari ka marrë një thikë nga dhoma e tij dhe ka qëlluar shokun e dhomës.

I plagosuri ndodhet në spilatt nën kujdesin e mjekëve, ndërsa shqiptari është arrestuar nën akuzën për armëmbajtje abuzive dhe plagosje të rëndë personale.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img