Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Sherr mes 2 të rinjve në Elbasan, 18 vjeçari godet me thikë në brinjë shokun

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2 të rinj kanë bërë sherr me njëri-rjetrin ditën e sotme në një lokal në qytetin e Elbasanit.

albsig

spring

Mësohet se njëri prej 18 vjeçarëve ka mbetur i plagosur me thikë nga shoku i tij.

Shkak ka qenë arsyeja se kush nga të rinjtë do të futej në lojë teksa kanë qenë dule luajtur me letra në një lokal në fshatin Hajdaran.

18 vjeçari O.Y ka nxjerrë një thikë dhe ka qëlluar në brinjën e djathtë të 18 vjeçarit SH.Xh

brenda në lokal. Ende nuk bëhet me dije gjendja e 18 vjeçarit të goditur me thikë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img