Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
7.2kmh
75 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
17 °
Enj
14 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Sherr me thika pranë zyrave elektorale të LSI në Sauk, plagosen dy të rinj

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një konflikt ka ndodhur gjatë mesnatës pranë zyrave elektorale të LSI në Sauk.

Bëhet me dije se në konflikt janë përfshirë disa persona, ndërsa kanë mbetur të plagosur me thikë dy prej tyre.

Mësohet se të plagosur kanë mbetur shtetasit Roland Doka dhe Oltjan Doka, të moshave 23 dhe 25 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobta dhe nuk dihet nëse ka lidhje me partitë politike. Policia ka sekuestruar kamerat dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Vijon…

Më shumë
spot_img
spot_img