Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Sherr me thika në Tiranë, plagoset 30 vjeçari dhe dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 30 vjeçar ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në Tiranë, si pasojë e një sherri me thika.

“Me datë 03.05.2021, rreth orës 11:45, në Shkozë, pas  një konflikti për motive të dobëta shtetasi S. K., ka plagosur me mjet prerës (thikë) shtetasin O. M., 30 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sherbimet e Policisë bënë shoqërimin në Komisariat e autorit të dyshuar të ngjarjes shtetasit S. K., për veprime të metejshme hetimore. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, njofton Policia e Tiranës.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img