Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

Sherr me thika në Tiranë, plagosen dy persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme mes dy personave në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal në Fushë-Mëzez, ndërsa si pasojë kanë mbetur të dy të plagosur.

Mësohet se të plagosurit, emrat e të cilëve ende nuk bëhen me dije, janë dërguar menjëherë drejt spitalit, ku po marrin edhe ndihmën mjekësore.

Ende nuk dihet shkaku i këtij sherri, ndërsa policia ka arritur menjëherë në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img