Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Sherr me thika në Tiranë, 46 vjeçari i plagosur rëndë përfundon në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr ka ndodhur mes dy personave ditën e sotme në Tiranë, deri në përdorimin e thikës.

Bëhet me dije se  një 26 vjeçar ka goditur me thikë shtetasin E. N., 46 vjeç, i cili ndodhet në spital ku po merr trajtimin e duhur mjekësor. Ndërkohë Policia po punon për kapjen e autorit.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatint të Policisë Nr. 2 kanë referuar materialet në Prokurori dhe po punohet për kapjen e shtetasit S. C., 26 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka goditur me mjet prerës shtetasin E. N., 46 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Më shumë


spot_img

spot_img