Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Sherr me thika në Shkodër, plagoset rëndë 20-vjeçari (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr me thika ka ndodhur pak momente më parë në Shkodër, pranë Shkollës Pyjore.

albsig

spring

Si pasojë është plagosur një 20-vjeçari Niko Podja, i cili ka marrë 4 goditje në trup.

Ende nuk dihen shklaqet e këtij sherri, ndërsa policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe për arrestimin e autorit.

Mësohet se autori është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa dyshohet se autori është Aus Zef Pali.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img