Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

Sherr me thika në Sarandë, një person dërgohet në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr ka ndodhur pasditen e sotme në lagjen nr.1 në Sarandë, ku veç grushtave janë përdorur edhe mjetet prerëse.

Policia bën me dije se D.G ka goditur me thikë D.R, i cili ëhstë dërguar në spital ku ka marrë mjekimin dhe është jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë që po punohet për kapjen e autorit.

albsig

spring

“Më datë 21.05.022, në lagjen nr.1, Sarandë gjatë një konflikti për motive të dobta shtetasi  D. G., ka goditur me mjet prerës shtetasin D. R., i cili ka marrë mjekim në spitalin e Sarandës, jashtë rrezikut për jetën.

Po punohet për kapjen e shtetasit D. G.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të ngjarjes”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img