Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Sherr me thika në një lokal në Elbasan, plagoset 33-vjeçari (Emrat)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr me thika ka ndodhur orët e para të mëngjesit në Elbasan, ku është plagosur një 33-vjeçar.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen “28 Nëntori”, ku ka mbetur i plagosur Olsi Dervishaj.

Pas një sherri Qamil Hasa ka nxjerrë thikën dhe ka qëlluar Dervshajn, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Hasa ka qenë i dehur kur ka ndodhur ngjarja. Ai është një emër i njohur për policinë pasi më herët ka qenë u dënuar për trafikim të  lëndëve narkotike.

Grupi hetimor ndodhet  në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij sherri.

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img