Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Sherr me thika në mes të lokalit, i plagosuri bie në koma

Lajme të ngjashëm

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në një lokal në qytetin e Elbasanit.

Sipas informacioneve paraprake, dy persona janë përleshur për motive banale, ndërsa njëri prej tyre ka mbetur i plagosur me thikë.

Dyshohet se autori i sulmit me thikë ka qenë në gjendje të dehur, ndërsa i plagosuri është dërguar në spitalin e qytetit në gjendje koma.

Sakaq, policia bën me dije se ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka vënë në pranga agresorin.


Më shumë