Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

Sherr me thika në Laprakë, 32 vjeçari plagos rëndë të riun (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një konflikt raportohet të ketë ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e Laprakës në Tiranë, ku një sherr banal mes dy të rinjve ka përfunduar me plagosjen e njërit prej tyre. Policia bën me dije se 32 vjeçari Ardit Ibro 32 vjeç ka plagosur shtetasin me inicialet A.Z 30 vjeç.

Mësohet se konflikti mes tyre ka nisur për motive banale.

albsig

spring

Ndërkohë Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka bërë shoqërimin në komisariat të 32 vjeçarit Ibro, ndërsa 30 vjeçari A.Z është dërguar në spital.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img