Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
28 %
2.1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
8 °
Die
9 °
E mërkurë, 26 Janar, 2022

Sherr me thika në Fier, plagoset 46-vjeçari, niset me urgjencë në spital

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 46-vjeçar ka mbeturi plagosur me thikë gjatë një konflikti të momentit në fshatin Kasnicë, Fier.

Bëhet me dije se ka mbetur i plagosur me thikë shtetasi P. S., 46 vjeç.

Menjëherë pas këtij konfliktit, 46-vjeçari është dërguar me urgjencë në Spitalin Rajonal Fier dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, policia ka identifikuar autorin dhe po punon për kapjen e tij.

Informacion paraprak:

Sot rreth orës 12:20, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është plagosur me mjet prerës (thikë), shtetasi P. S., 46 vjeç, banues në fshatin Kasnicë, Fier, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë identifikuar autori i dyshuar dhe po punohet për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img