Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Sherr me thika në Fier, plagoset 30-vjeçari, policia në kërkim të autorit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Fierit.

Mësohet se dy të rinj janë konfliktuar për motive të dobëta dhe si pasojë një prej tyre, K.D., 30 vjeç ka mbetur i plagosur.

albsig

Autori është identifikuar dhe është shpallur në kërkim.

Njoftimi i plotë i policisë: Fier/Informacion paraprak

Goditi me mjet prerës një shtetas, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori.

Sot rreth orës 16:00, në lagjen “Konferenca e Pezës”, Fier, shtetasi A. R., dyshohet se për motive të dobëta ka goditur me mjet prerës (thikë) shtetasin K. D., rreth 30 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar në vendngjarje dhe vijon krehja e zonës për kapjen e autorit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img