Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Sherr me thika në Durrës mes dy të dehurve, njëri përfundon në spital në gjendje të rëndë

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës, ku një person ka mbetur i plagosur rëndë.

Bëhet me dije se sherri ka ndodhur mes dy personave që ishin të dehur, ku njëri ka përfunduar i plagosur me thikë dhe ndodhet në gjendje të rëndë. I plagosuri ka marrë plagë në kokë dhe këmbë.

Mësohet se policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit. Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit dhe autorit.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.


Më shumë