Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
100 %
1.5kmh
90 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
10 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Sherr me thika në Durrës, 34 vjeçari përfundon në spital

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

73513c3ae8f99cd5c67882831f961484

Një sherr me thika ka ndodhur në Durrës, si pasojë e të cilit është plagosur një 34 vjeçar.

Lidhur me këtë ngjarje është shpallur në kërkim E.Sh., 29 vjeç, banues në fshatin Shoshaj, Burrel, pasi më datë 26.08.2020, në lagjen nr.14, Durrës, pas një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës (thikë), personin me iniciale A.K., 34 vjeç, banues në Martanesh, Burrel, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Durrës për veprat penale “Shpërdorim detyre” dhe “Plagosje e rëndë me dashje”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img