Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sherr me thika mes të rinjve, humb jetën shqiptari 19-vjeçar (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Truqi mbrëmjen e djeshme në Zeytinburnu, ku ka humbur jetën një shqiptar, dhe një tjetër ka mbetur i plagosur.

Bëhet me dije se ka humbur jetën Serxhio Sharra, 19-vjeç, i cili ka mbetur i plagosur me thikë pas një konflikti, ku më pas fatkeqësisht ka humbur edhe jetën.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 21:00, ku disa të rinjë janë përfshirë në një konflikt që më pas ka përfunduar në tragjedi.

19-vjeçari gjatë konfliktit u plagos me thikë, dhe humbi jetën gjatë rrugës për në spital, ndërsa një person tjetër është në spital në gjendje të rëndë.

Policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes së rëndë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img