Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Sherr me thika mes dy personave, 29-vjeçari niset me urgjencë drejt spitalit (Emri)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 37-vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia pasi ka goditur me armë një 29-vjeçar pas një sherri për motive të dobëta.

Burime të polciisë bëjnë me dije se është arrestuar shtetasi:

-Besnik Kokja, 37 vjeç, banues në fshatin Çermë e Sipërme, Divjakë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në fshatin Thanasaj, Lushnje, gjatë një konfrontimi fizik për motive të dobëta, dyshohet se ka goditur me thikë shtetasin A.K, 29 vjeç, banues në lagjen “Teqe” Peqin, i cili ndodhet në Spitalin Durrës, jashtë rrezikut për jetën.

Gjithashtu shtetasi Besnik Kokja ka pësuar dëmtime nga goditje me sende të forta dhe ndodhet në spitalin Lushnje jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img