Tirana
broken clouds
19.1 ° C
19.1 °
19.1 °
60 %
3.3kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Sherr me thika mes disa personave te “Rruga e Kavajës”, raportohet për dy të plagosur, arrestohet autori

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy persona kanë mbetur të plagosur mesditen e sotme në Tiranë si pasojë e një sherri mes disa personave. Për pasojë, dy prej tyre raportohet se kanë marrë plagë të shkaktuara nga mjet prerës.

Policia dhe grupi i hetimit ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të saj. Sherri ka degraduar në përdorimin e thikave.

Ndërkohë burime për Newsbomb.al bëjnë me dije se autori i plagosjes është arrestuar nga policia.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img