Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Sherr me policinë, arrestohen tre persona në Kukës, në kërkim një tjetër

spot_img

Lajme të ngjashëm

2861b8acb8478b5bcab0e586a5232de9

Policia e Kukësit ka arrestuar tre persona që udhëtonin në një furgon pa targa.

Forcat e policisë pikasën furgonin pa targa dhe e ndaluan, por hasën në kundërshtinë shoferit me inicialet A.D, i cili nuk pranoi të tregonte dokumentat e mjetit. Në furgon ndodheshin edhe 3 pasagjerë që po ashtu kanë bërë rezistencë.

Në pranga janë vënë shtetasit B.D, 30-vjeç, A.D, 33-vjeç dhe B.D, 34-vjeç. Ndërsa një person i katërt është shpallur në kërkim.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img