Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Sherr masiv në finalen e Kupës së Francës, dëmtohet Mbappe (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0dfa3b33ac8ba63d0cf0bac3c1922cce

Sot në mbrëmje u luajt finalja e Kupës së Francës, mes PSG-së dhe Saint-Etien, e cila ka qenë shumë e ashpër dhe përfundoi me rezultatin 1-0 në favor të PSG.

Në minutën e 33’, Kilian Mbape pëson një dëmtim të rëndë dhe detyrohet të largohet nga fusha e lojës. Pas këtij dëmtimi, në fushë ka shpërthyer një sherr masiv mes lojtarëve të të dyja ekipeve.

Nuk kanë munguar përplasjet fizike mes lojtarëve, aq sa ka qenë shumë e vështirë për të ulur tensionin. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img