Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Sherr masiv në Elbasan, plagoset një person dhe niset me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një konflikt mes disa të rinjve ka ndodhur këtë të mërkurë në Elbasan, me pasojë plagosjen e një personi.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Skënderbej”, ku të rinjtë kanë përdorur sende të forta gjatë sherrit mes tyre.

I plagosuri është dërguar në Spitalin Rajoanl të Elbasanit, teksa ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tij. Policia nuk ka ende një reagim zyrtar për këtë ngjarje.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img