Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Sherr MASIV në Babrru, 3 në pranga, 3 në spital dhe 5 në kërkim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr masiv ka ndodhur ditën e djeshme në Babrru.

albsig

spring

Sipas policisë 11 persona janë përfshirë në sherr, tre prej të cilëve janë arrestuar dhe pësë të tjerë janë shpallur në kërkim.

Tre persona kanë përfunduar në spital. Të përfshirët në sherr janë të moshës nga 20 në 34 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Më datë 17. 09. 2018, u arrestuan në flagrancë shtetasit M. M., Gj. M., L. M., dhe u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasit V. P., E. M., N. N., R. N., dhe R. M., vjeç 22, 30, 34, 30, 29, 27, 23 e 23, banues në Babrru, pasi në Babrru, në bashkëpunim, kanë goditur me sende të forta, shtetasit A. R., E. H., dhe E. H., vjeç 33, 22 e 22, banues në Babrru, të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve. Po punohet për kapjen e V. P., E. M., N. N., R. N., dhe R. M. Nenet 88 e 150 të Kodit Penal.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img