Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sherr masiv në aeroport, qytetarët përleshen dhe godasin me karrige njëri-tjetrin, 3 prej tyre përfundojnë në spital (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Tre persona përfunduan në spital pas një sherri masiv në Aeroportin “Luton” të Londrës, ndërsa 17 persona u arrestuan nga policia.

Në video shfaqen disa burra që zihen me grushte, shkelmojnë dhe godasin njëri-tjetrin me valixhe në zonën e pritjes në aeroport rreth orës 8 të mëngjesit së djeshëm.

Përleshja shpërtheu, pasi një burrë hodhi një shishe drejt një gruaje, e cila ishte duke ofenduar një tjetër grua në aeroport. 

Ndërsa disa pasagjerë të tjerë bërtisnin ‘ndalo’, grupi sulmonte njëri-tjetrin me karriget në zonën e pritjes.

Një nga pasagjerët në aeroport tha për MailOnline: “Pati një shkëmbim fjalësh midis grave, dhe pastaj ato filluan të grindeshin, duke bërtitur. Unë nuk e kuptoja këtë gjuhë, por ishte e lehtë të shihja se çfarë po ndodhte”.

Policia po heton përleshjen dhe autoritetet e aeroportit u kanë kërkuar falje pasagjerëve të tjerë që u prekën nga sherri.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img