Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Sherr masiv mes të rinjsh, vritet me thikë 19 vjeçari (DETAJE)

spot_img

Lajme të ngjashëm

fcb5e8c2a6b29841ea7c9d7475ac3e95

Një sherr masiv mes disa të rinjve ka bërë që një 19 vjeçar të vritet në sherr e sipër pasi është qëlluar me thikë.

Mësohet se 19 vjeçari, A. Sh. nga Maxharra e Malishevës ka mbetur i vdekur pasi u sulmua me thikë dhe më pas nga plagët e marra ka ndërruar jetë.

I riu kishte ardhur për pushime në Kosovë nga Italia për festat e fundvitit dhe pas një përleshjeje për arsye banale sipas Prokurorisë, ai është sulmuar për vdekje. Gjatë sherrit është plagosur rëndë edhe një djalë tjetër.

Komandanti i stacionit të Policisë në Malishevë, Azem Krasniqi ka deklaruar se për ngjarjen e ndodhur deri tani policia ka arrestuar 7 persona.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img