Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
3.1kmh
40 %
Enj
12 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
12 °
E enjte, 2 Dhjetor, 2021
spot_img

Sherr masiv mes adoleshentëve në Fier, të rinjtë rrihen me shkelma dhe shkopinj gome (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9911483e8873c92bb34fc2d967035f66

Disa adoleshentë janë përfshirë në një sherr me njëri tjetrin në mes të qytetit të Fierit.

Sipas informacioneve nga policia, ata janë përplasur fizikisht me shkelma, grushte e shkopinj gome.

Sherri masiv ka ndodhur pranë qendrës së qytetit të Fierit dhe të rinjtë janë dhunuar me njëri tjetrin. Akoma nuk dihet se përse ka nisur sherri mes tyre.

Njoftimi i plotë:

Sot rreth orës 16:00, në lagjen “Apollonia”, Fier, ka ndodhur një konflikt për motive të dobëta midis disa adoleshentëve.

Pas marrjes së njoftimit, është ngritur grupi hetimor dhe është bërë i mundur identifikimi i personave që kanë marrë pjesë në konflikt.

Policia ka shoqëruar disa prej tyre dhe po punohet për shoqërimin e personave të tjerë të identifikuar.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të saj. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img