Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
87 %
2.1kmh
100 %
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
11 °
Hën
10 °
Mar
8 °
E premte, 27 Janar, 2023

Sherr jashtë qendrës së votimit në Skrapar, konfliktohen drejtori dhe punonjësi i spitalit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr i madh ka ndodhur në Skrapar para qendrës së votimit numër 3554.

Mësohet se sherri ka ndodhur mes drejtorit dhe një punonjësit të spitalit.

Ndërkaq, policia ka konfirmuar se ky sherr nuk ka të bëjë më procesin zgjedhor.

Sipas policisë, sherri nuk e ka penguar procesin zgjedhor.

Ndërkohë, policia ka ndërhyrë menjëherë, duke shoqëruar dy autorët e sherrit.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img