Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Sherr i madh në Selman Stërmasi, trajneri i Kastriotit kapet me lojtarët e Tiranës, ndërpritet ndeshja (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ka plasur sherri në ndeshjen mes Tiranës dhe Kastriotit që po luhet në stadiumin “Selman Stermasi”.

Trajneri i Kastriotit, Ramazan Ndreu, është përplasur me lojtarët e Tiranës, pasi këta të fundit nuk e ndaluan lojën kur një lojtar krutan u dëmtua dhe shënuan gol.

Drejtuesit e Kastriotit kanë urdhëruar ekipin të dalë nga fusha dhe ndeshja është ndërprerë, por ka rifilluar 5 minuta më vonë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img