Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Sht
33 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Sherr i madh në plazhin e Durrësit, plagoset me thikë afër zemrës një 27-vjeçar, arrestohet autori (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr i madh ka ndodhur sot pasdite në Durrës, në lagjen nr.13 te zona e Plazhit.

Një person i cili është arrestuar tashmë nga policia ka qëlluar duke plagosur me thikë një 27-vjeçar i identifikuar si Endri Nekaj. Ky i fundit është dërguar në spital dhe ndodhet në reanimacion pasi u plagos afër zemrës dhe nuk e ka kaluar rrezikun.

Autoritetet kanë shoqëruar në komisariat edhe disa persona të tjerë të përfshirë në ngjarje.

Njoftimi i policisë

Më datë 29.03.2021, rreth orës 15:50, në lagjen nr, 13, Plazh, Durrës, pas një konflikti për motive të dobëta, është lënduar me mjet prerës (thikë), shtetasi E. N., 27 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Në ambientet e Policisë janë shoqëruar autori i dyshuar dhe personat e tjerë të përfshirë në konflikt për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img