Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Sherr dhe grushte mes dy vajzave në lokalin e natës, njëra përfundon në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një vajzë pretendon se është goditur me sende të forta në kokë gjatë një sherri verbal që ka degjeneruar në konflikt fizik, në një klub nate “vip” ën Tiranë.

Vajza 22 vjeçare me inicialet D.D, e cila ka përfunduar në spital pas përplasjes fizike me shtetasen Z.Xh në 22 shtator të vitit të kaluar pretendon se pasi kishte hyrë me shoqet në lokalin e natës “Fa….” është ofenduar me fjalë nga 23 vjeçarja dhe është goditur me sende të forta në kokë duke e lënë pa ndjenja.

Gjykata e Tiranës ka urdhëruar Prokurorinë që të hetojë sherrin ndërsa më parë nuk ishte vendosur procedim penal pasi e dëmtuara nuk kishte shkuar për të kryer akt-ekspertimin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img