Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Enj
13 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
18 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Sherr brutal mes gjimnazisteve, grushte e shkelma për të dashurin (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dy nxënëse në gjimnazin e Vlorës janë përleshur brutalisht me shkelma dhe grushte, ndërsa sipas komenteve në rrjetet sociale shkak është bërë një djalë.

Disa raste të tjera dhune jaën raportuar në ditët e shkuara në ambientet e shkollave të mesme, e duket se nuk i kanë shpëtuar as syrit të kamerës që gjendet thuajse kudo.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img