Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.1kmh
75 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Sherr brenda familjes në Kamëz, burri plagos gruan me thikë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur sot në mbrëmje në Kamëz.

Burime për mediat bëjnë me dije se pas një sherri banal, burri F.K., 56 vjeç ka marrë thikën dhe e ka goditur bashkëshorten në shpatull.

Ajo është shoqëruar menjëherë në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Policia ka arrestuar autorin për të vijuar me procedurat përkatëse në komisariat.

Njoftimi i policisë

Më datë 25.07.2020, rreth orës 22:00, në Bathore, gjatë një konflikti për motive të dobëta shtetasi F.K., ka goditur me një mjet të fortë në shpatull bashkëshorten e tij duke e dëmtuar lehtë, pa probleme për jetën.

Shtetasi F.K., 56 vjeç, u shoqerua në Komisariatin e Policisë Nr.5, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë
spot_img
spot_img