Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Shërbimi Meterologjik Ushtarak: Këtë fundjavë do të përjetojmë verë të vertetë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Me këtë fundjavë do të përjetojmë verë të vertetë. E shtuna dhe e diela përgjithësisht do të kenë mot me diell dhe vranësira të larta shtresore të cilat do të përfshijnë kryesisht jugun e qendrën e vendit.

Në alpe shi i izoluar mesditën e së dielës. Era do të fryjë juglindje dhe veriperëndim e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 3 ballë.

Temperaturat do të shënojnë rritje si në tabelën e mëposhtshme, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img