Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Sherr në lokal, PLAGOSET me armë një polic në Berat

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një sherr i rëndë mësohet se ka ndodhur sot në mbrëmje në qytetin e Beratit.

Burime për mediat thonë se brenda në lokal ndodhej edhe një polic, i cili ka mbetur i plagosur. Nuk dihet nëse plagosja e tij ka qenë aksidentale apo është përfshirë në konflikt.

Nuk dihen as rrethanat dhe as identiteti i personave të përfshirë në këtë sherr që përfundoi me plagosjen e një polici. Ky është rasti i dytë brenda 48 orëve, pas dy policëve që u plagosën në Mamurras nga kolegu i tyre David Magani.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img